Alarko Kombi Servisi


Alarko kombi servisi hizmetleri. Avcılar kombi servisimiz uzun yıllardır her marka ve model kombilere, Özel kombi teknik servis hizmeti sağlamaktadır.

Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombi Servisi

Her marka ve model kombiler için özel olarak kombi servisi sunan firmamız, Alarko kombileriniz için de Alarko kombi servisi hizmeti sunuyor. Alarko kombileriniz de oluşan veya oluşabilecek bütün sorunlarınız da çözüm noktanız kombi servsimiz olsun. Uygun fiyatlandırmalarımız ve aynı gün Alarko kombi servisi hizmeti ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Alarko kombileriniz de değişmesi gereken yedek parçalar firmamız tarafından değiştirilir ve değiştirilirken de orjinal Alarko kombi yedek parçaları kullanılır. Kullandığımız yedek parçaların orjinalliği tartışılamaz çünkü değişen bütün yedek parçalar servisimiz tarafından 1 yıl garantiye tabii tutulmaktadır.

Firmamız değiştirdiği yedek parçaların faturalarını da müşerilerimize sunuyor. Yasal olarak bütün yükümlülüklerini yerine getiren Alarko kombi servisi sizlerin daha iyi servis hizmetinden faydalanması için de sorunlarınızı yerinde çözüme kavuşturuyor. Alarko kombi bakımı ihtiyaçlarınız da yine uzman bakım ekibimiz tarafından yerinde yapılmaktadır. Bakımı yapıldıktan sonra Alarko kombinizin petek ve genel ayarları itina ile yapılır ve müşterilerimize genel olarak bilgilendirmeler aktarılır. Amacımız müşterilerimizin daha bilinçli bir şekilde kombilerini kullanması ve kombilerine kendilerinin yapacağı müdahalelerin yanlış olmaması konusunda bilgilendirmek.

Avcılar bölgesinde uzun yıllardır kombi servis hizmetini aksatmadan devam ettiren servisimiz bütün kombilere yerinde müdahale edebilecek ekip ve teknik donanıma sahip bir kuruluştur. Firmamız da bulunan ve kullanılan kombi yedek parçaları kesinlikle orjinal yedek parçalardır. Alarko kombi servisi ekibimiz sayesin de Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece ve diğer civar ilçeler de Alarko kombi kullanan bütün müşterilerimize aynı gün Alarko kombi servisi hizmeti sağlıyoruz. Amacımız bütün müşterilerimiz ile olan bağımızı daha da bağımlı hale getirerek, Müşteri ilişkilerimizi en sağlam şekilde oluşturmak. İstanbul Alarko kombi servisleri sizlere aynı gün kombi servisi hizmeti sağlayamaz ama biz servis olarak bunu yapacak ekibe ve mobil araçlara sahibiz. Hem personellerimizin tecrübesi hemde firmamızın sözünün eri olması vesilesi ile aynı gün kombi servisi hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz. Daha fazla bilgi için çağrı merkezimizi aramanızı tavsiye ederiz.

Etiketler:, , , ,

Comments & Responses

One Response so far.

  1. Kerim diyor ki:

    Alarko kombim alt dan su akıtıyor neden akıtıyor. daha önce akıtmıyordu ama bir anda oldu. sanırım suyunu fazla verdik kombinin oda su kaçırmaya başladı. Yaptırmaya kalksam ne kadar ücret tutar acaba söylermisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>