Altus Kombi Servisi


Avcılar kombi servisi olarak Altus kombi modellerinin teknik servis hizmetini firma olarak karşılıyoruz. Altus marka ve model kombilerinizin arıza ne olursa olsun sizlere kesin çözüm sağlıyoruz.

Altus kombilerin sektörde pek yaygın kullanılmadığından her zaman her yerde servis hizmeti sağlana bir firma bulmanız açıkcası bayağı zor. Bizler her marka ve model kombiye servis hizmetini ilke edindiğimiz için Altus kombiler içinde firmamızda bir teknisyenimiz bulunmaktadır. Altus kombi kullanıcılarının sıklıkla sorduğu ” servis bulamıyoruz ” gibi şikayetlerinize son vermek için çalışmalarımızı geliştirdik ve Altus kombi servisi olarak hizmet sunmaya başladık.

Altus marka kombiye neler yapabiliriz nasıl müdahale edebiliriz bunlar hakkında sizlere bilgi verelim. Altus kombinizin bakımını Altus kombi konusunda deneyimli teknisyenimiz tarafından bakımı ve genel kontrolleri yerinde itina ile ve titizlikle yapılmaktadır. Eğer kombiniz bozuldu ise yine yerinde orjinal yedek parça kullanarak teknisyenimiz sorununuzu çözüme kavuşturuyor ve çalışır halde kombinizi size teslim ediyor. Teknisyenimizin değiştirdiği yedek parça tamamen orjinal yedek parçadır ve firma olarak 1 yıl garantisi bulunmaktadır.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

One Response so far.

  1. Şermin diyor ki:

    istanbulda altus kombi servisi bulmak çok zor ya. internetten aratmama rağmen servis bulamıyorum bu siteyi buldum en sonunda. Altusun kombisinin kart arızası ücreti ne kadar acaba fiyat öğrenebilirmiyiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>