Avcılar kombi tamircisi


Avcılar kombi servisi olarak, sizlere karşılaştığınız her türlü problemi çözmeyi görev edinmiş olan bir firmayız. Alanında uzman, deneyimli ve profesyonel kadromuz ile sizlere haftanın her günü, günün her saati hizmet vermekteyiz.

Avcılar kombi tamircisi olarak, tüm avcılar bölgesine servis hizmetimiz mevcuttur. Kombi bakımları, kombi arızaları, kısacası kombi ile ilgili her türlü sorununuzu hızlı bir biçimde anlayarak, en kaliteli, güvenli ve profesyonel biçimde çözüm üreterek gerçekleştirmekteyiz. Avcılar kombi servisi, siz değerli müşterilerimize daha iyi memnuniyet sağlamak için hem servis hem de yedek parça satışı sunmaktadır. Alanında uzman olan kadromuz ile işyerinizde ya da evinizde kullanmakta oluğunuz kombi cihazınızın bakımlarının yanı sıra radyatör ve peteklerinin bakımını da yapmaktadır. Radyatör ve petek bakımlarınızın en az 3 yılda 1 defa ilaçlı olarak, hem güvenliğiniz, hem sağlığınız, hem de bütçeniz için bakımının yapılması gerekmektedir. Bakımı periyodik şekilde gerçekleştirilen kombinizin hem sağlığınıza hem de bütçenize katkıları çok fazla olacaktır. Ayrıca güvenliğinizden de taviz vermemiş olacaksınız.

Avcılar kombi servisi, uzmanlaşmış olan teknisyen ve teknikerlerimiz ile birlikte, kombi hizmet sektöründe en ileriye ulaşma ve siz değerli müşterilerimiz ile birlikte gerçekleştirmek hedefimizdir. Kombi arıza, kombi bakım, kombi montaj, kombi kazan bakımı, kombi petek bakımı, kombi tamiri yani kısaca kombi ile ilgili her türlü soru, sorun ve arızalarınızda bizlere web sitemizden ya da telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>