Baymak kombi nasıl resetlenir


Avcılar bölgesinde kombi servisi hizmeti veren firmamızın sıklıkla karşılaştığı sorulardan birtanesi kombi nasıl resetlenir sorusu diyebiliriz. Bizde firma olarak internet sitemizde hergün bir kombi markasının ve modellerinin nasıl resetlendiği hakkında bilgiler paylaşmaya karar verdik.

Bugün ilk olarak baymak kombinin nasıl resetlendiği hakkında sizlere paylaşımda bulunacağız. Kullandığınız baymak kombinin ön tarafında reset tuşu bulunmaktadır. Bu reset tuşuna ortalama olarak 5 – 10 saniye gibi bir süre basılı tuttuğunuzda cihazınızın bütün ışıkları yanıp söner ve kombi resetlenmiş olur. Bu resetlenmeden sonra açık olan kombinizi kaptın ve 5 saniye bekledikten sonra tekrar çalıştırın ve kombiniz resetlenerek çalışmaya devam edicektir. Bundan sonra diğer kombi modellerinin nasıl resetlendiğini sizlere web sitemizden paylaşmaya devam edeceğiz değerli müşterilerimiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Etiketler:, ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>